Diagnostika

Kas ir artroskopija

Speciālistu saraksts

Locītavu Artroskopija - tā ir nākotne ar mazu ķirurģisku iejaukšanos, minimālu asins zudumu, biomehānikas atjaunošanu, ātru pēcoperācijas atveseļošanos un precīzu diagnostiku. Uz modernākās aparatūras un pēc jaunākajām metodēm, sertificēti speciālisti veic sarežģītas ķirurģiskas manipulācijas pleca locītavā. Modernā tehnika un instrumentārijs ļauj redzēt locītavu no iekšpuses, atklāt bojājumu un to novērst.
 
Ar plecu locītavu problēmām biežāk sastopamais vecums ir pacienti grupā no 17 un tālāk bez ierobežojuma. Tie var būt gan sportiski aktīvi cilvēki, gan mazāk. Pat nenozīmīgas un nelielas traumas plecā var radīt sekas, ilgstošas sāpes un komplikācijas ilgtermiņā, ja laicīgi netiek: sniegta palīdzība, precīzi uzstādīta diagnoze un izvēlēta pareiza ārstēšanas taktika.
 
 
Konsultējam un ārstējamSIA „Jelgavas poliklīnikā”:
Jekuras PLECA locītavu un pleca rajona problēmas:
-          pēc traumas sekas: sāpes, stīvums, nakts sāpes, nespēks, kustību ierobežojums, muskulatūras vājums, nestabilitāte pleca locītavā.
-          bez traumas sūdzības: sāpes, stīvums, nakts sāpes, nespēks, kustību ierobežojums, muskulatūras vājums, muskulatūras atrofija.
 
Piedāvājamedoskopiskas operācijas:
-          Rotatoru cīpslu (m.supraspinatus, m.infraspinatus, m.subscapularis) manžetes bojājumu sašūšana, fiksācija ar enkuriem.
-          Ieraduma mežģījuma (BANKARTA) plīsuma sašūšana, fiksācija ar enkuriem.
-          Adhezīvs kapsulīts.
-          SLAP plīsuma sašūšana, fiksācija ar enkuriem.
-          Biceps cīpslas garās galviņas subluksācijas vai tendinīta tenotomija/tenodesis
-          Kalkulozs bursīts (bursitis calcarea).
-          Subakromiāla dekompresija (acromioplastika).
-          Acromiocklaviklulārās locītavas plastika.
 
Plecu locītavu speciālists:
Kaspars Ūdris
traumatologs-ortopēds
Ambulatora pieņemšana P:16.00-19.00
Pieteikšanās pa tālruni reģistratūrā 63022101