Jelgavas poliklīnikā darbinieki uzsāk jaunu tradīciju

Pavasara možās elpas iedvesmoti, SIA „Jelgavas poliklīnika” darbinieki 21.aprīlī pacientiem un sev par prieku ārstniecības iestādes pagalmā sastādīja košas puķes un pārkrāsoja atpūtas soliņus.
    Administrācijas aicinājumam pievienoties poliklīnikas teritorijas labiekārtošanas un izdaiļošanas darbiem labprāt atsaucās personāls, kas, vienojoties ar kolēģiem, saspringtajā pacientu pieņemšanu un klientu apkalpošanas laikā varēja izbrīvēt pāris stundas darbiem svaigā gaisā. Lieliska, lietderīga kolektīvā rehabilitācija pēc garajiem ziemas mēnešiem un gandarījums par kopīgi paveikto!
   Jelgavas poliklīnikas pagalms šajā pavasarī savus pacientus sveicinās ar koši dzelteniem un bordo krāsas ziediem un skaisti baltiem soliņiem.
Apskatot kopā paveikto, talkotāji lēma, ka šī būs jauna Jelgavas poliklīnikas darbinieku tradīcija: pavasari gaidot, pielikt savu roku poliklīnikas teritorijas sakopšanā un uzlabošanā.
Administrācija

Foto: