11.04.2018

SIA "Jelgavas poliklīnika" rīkos ikgadējo medicīnas darbinieku konferenci.

SIA “Jelgavas poliklīnika” rīkotā ikgadējā medicīnas darbinieku starpdisciplināra konference nu jau ir kļuvusi par tradīciju. Šogad konference notiks 17.maijā Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Zemgales reģionālais kompetenču attīstības centrs” telpās, Jelgavā, Svētes ielā 33. Konferences sākums paredzēts 9:00, konferences dalībnieku reģistrācija - no plkst. 8:00. Konferences laikā būs iespēja apmeklēt arī  farmakoloģisko firmu informācijas stendus un iepazīties ar farmācijas jaunumiem.

Šī gada konferences tēma ir antikoagulantu terapija, to indikācijas, mērķi, īpatnības. Konferences mērķis ir parādīt, ka antikoagulantu lietošana ir muldisciplinārs jautājums, ar ko saskaras vairāku specialitāšu ārsti.

Konferenci atklās Jelgavas pilsētas domes vadība. Konferencē uzstāsies P.Stradiņa slimnīcas kardiologi - prof. Oskars Kalējs, dr. Aija Mača, ginekoloģe Zane Krastiņa, nefrologs Māris Pļaviņš, kā arī Austrumslimnīcas neiroloģe Ilga Ķikule; klīniskos gadījumus prezentēs Jelgavas poliklīnikas kardioloģe Marina Kovaļova.

Uz konferenci aicināti Jelgavas pilsētas un novada visu specialitāšu ārsti, ārsta palīgi, feldšeri un medicīnas māsas, kā arī kolēģi no Bauskas un Dobeles novadiem. Konferencei būs iespēja reģistrēties elektroniski Jelgavas poliklīnikas mājas lapā. Konferences dalībnieki saņems kredītpunktus resertifikācijai. Dalība konferencē ir bezmaksas.