Ekspress analīzes Jelgavas poliklīnikā.

Laboratoriskie izmeklējumi ir speciālistu palīgs pacientu izmeklēšanā, bet operatīva pacienta analīžu rezultātu saņemšana ļauj uzsākt tūlītēju ārstēšanu vai nosūtīt pacientu papildu izmeklējumiem. Šī iemesla dēļ no 22. oktobra Jelgavas poliklīnikā ir pieejams jauns pakalpojums – Ekspress analīzes.  Analīzes veic Jelgavas poliklīnikas laboratorijā.

• Urīna analīzes -  20 minūtes pēc urīna nodošanas laboratorijā; (cena 3.00 Eur)

• Asins aina + glikoze asinīs + urīns – 30 minūšu laikā; (cena 8.00 Eur)

• Kopējais holesterīns + ABL holesterīns + ZBL holesterīnu un triglicerīdi - 40 minūšu laikā; (cena 8.00 Eur)

• B un C hepatīta diagnostika - 40 minūšu laikā. (cena 11.00 Eur)

Lai veiktu šos laboratoriskos izmeklējumus, ārsta nosūtījums nav nepieciešams, jo šis ir maksas pakalpojums. Ar cenrādi var iepazīties poliklīnikas Procedūru kabinetā, reģistratūrā un mājaslapā http://jelgavaspoliklinika.lv/1/pakalpojumi/VXU=.html

Ekspresanalīžu rezultātus iespējams saņemt e-pastā, reģistratūrā, kā arī piesakot tās var tikt nosūtītas ģimenes ārstam.

Ekspresanalīzes Procedūru kabinetā pacienti var nodot darba dienās no pulksten 7.30 līdz 17.00