14.12.2016

SIA “Jelgavas poliklīnika” kompleksās veselības pārbaudes 2017.gadā papildinās ar vēl 2 jaunām pakalpojumu paketēm: “Pārbaudi savu veselību!” un “Sporto vesels”.

Jelgavas poliklīnikas kompleksās pārbaudes pakete “Sirds veselība” ir ļoti iecienīta pacientu vidū un pacienti augstu novērē ieguvumus – laiku, ērtumu, ātrumu, kā arī finansiālu ietaupījumu.
Ņemot vērā augsto interesi par komplekso veselības pārbaudi, lai sniegtu pacientiem plašākas iespējas ērti, ātri un vienkopus pārliecināties par savu veselību, Jelgavas poliklīnika ar 2017.gada 1.janvāri piedāvās pakalpojumu paketes citu orgānu veselības kontrolei.
Paketē “Pārbaudi savu veslību!” poliklīnika piedāvās ģimenes ārsta dr.A.Fedoroviča-Rubeņa apskati un konsultāciju; analīzes, kas atspoguļo praktiski visu iekšķīgo orgānu veselības stāvokli; ultrasonogrāfisko vēdera dobuma izmeklēšanu; krūšu kurvja orgānu rentgenogrammu; elektrokardiogrāmmu. Pacients divas reizes tiekas ar dr.A.Fedoroviču-Rubeni - pirms un pēc izmeklējumu veikšanas. Pēc izmeklējumu rezultātiem ārsts dos slēdzienu par pacienta vispārrīgo veselības stāvokli, kā arī rekomendācijas veselīga dzīvesveida ievērošanā. Pacienti tiks gaidīti poliklīnikā ceturtdienās plkst. 8:00 un paketē ietilpstošie pakalpojumi tiks sniegti vienā dienā, pavadot poliklīnikā 5-6 stundas.
Pakalpojuma pakete “Pārbaudi savu veselību!” ļaus aizņemtajiem cilvēkiem pārbaudīt savu veselību vienā dienā, kā arī ātri konstatēt iespējamu veselības problēmu un sākt to ārstēt laicīgi. Nosūtījums no ģimenes ārsta nav nepieciešams!
Paketes cena 100.00 euro.

Otra poliklīnikas kompleksās pārbaudes pakete “Sporto vesels” paredzēta mūsdienu dzīves ritma aktīvajiem cilvēkiem, kuri izvēlas sportot, lai saglabātu labu veselību, možu garu, pievilcīgu izskatu. Tomēr, lai uzsāktu aktīvu, sportisku dzīves veidu pareizi, ir nepieciešams iepriekš vispusīgi pārliecināties par savu veselību, lai ar nepareizu vai pārāk strauju sportošanu nekaitētu sev.
Paketē “”Sporto vesels” poliklīnika piedāvās ārsta-kardiologa dr.M.Kovaļovas apskati un konsultācijas; veloergometriju; ehokardiogrāfiju; elektrokardiogrammu; fizioterapeita konsultāciju, kā arī aktīva dzīvesveida piekritējiem nepieciešamās analīzes. Pacienti tiks gaidīti poliklīnikā piektdienās plkst. 8:00 un paketē ietilpstošie pakalpojumi tiks sniegti vienā dienā, pavadot poliklīnikā 6-7 stundas.
Jaunā pakalpojuma pakete ļaus pilnvērtīgi pārbaudīt savu veselības stāvokli, uzsākot aktīvu dzīves veidu, kā arī jau aktīviem, sportojošiem cilvēkiem pārliecināties, ka aktivitātes līmenis ir atbilstošs veselības stāvoklim. Nosūtījums no ģimenes ārsta nav nepieciešams!
Paketes cena 120.00 euro.

Visus paketēs ietilpstošo izmeklējumu rezultātus un ārstu slēdzienus pacients saņems personīgi.

Papildus jaunajām komplekso pakalpojumu paketēm, ņemot vērā, ka rudens un ziema ir laiks, kad palielinās vīrusu un saaukstēšanas slimību skaits, poliklīnika piedāvā iespēju saņemt inhalācijas ar tvaiku, sodu vai citiem medikamentiem. Pakalpojums ir par maksu: inhalācijas ar tvaiku vai sodu maksā 3.00 euro. Gadījumos, kas ārsts ir rekomendējis inhalācijas ar citiem medikamentiem, pacientam šie medikamenti aptiekā jāiegādājas pašam.
Tāpat atgādinām, ka Jelgavas poliklīnika ar 2017.gada 1.janvāri piedāvā jaunu pakalpojumu: analīžu ņemšana mājās. Pakalpojums būs pieejams otrdienās un piektdienās no plkst.8:00 līdz 10:00 un tas maksās 7.50 euro (bez analīžu cenas).

Visi minētie pakalpojumi tiks sniegti, iepriekš pierakstoties reģistratūrā (tālrunis maksas pakalpojumiem: 26649911).